hmmm… | psychologický podcast

Pomôž nám byť príNOSný, keď svet nie je úNOSný!

November 29, 2021

IPčko je príNOSné a vďaka svojej práci podporuje a sprevádza mladých a zraniteľných ľudí, pre ktorých je svet práve neúNOSný. Ale najradšej by sme im podporu a prijatie servírovali na zlatom podNOSE a boli príNOSní ešte oveľa viac. Aj vďaka Vašej podpore.

Milé poslucháčky a milí poslucháči, opäť je tu #GivingTuesday, teda sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Každoročne sa koná v utorok po Black Friday ako reakcia na nákupný ošiaľ, ktorý je pre toto obdobie typický.

Tento rok pripadá sviatok štedrosti na utorok 30. novembra a IPčko sa k nemu opäť pripája s výzvou Pomôž nám byť príNOSný, keď svet nie je úNOSný.

Ako možno viete, naše psychologičky a psychológovia denne strávia stovky minút rozhovormi, emailovaním a chatom predovšetkým s mladými ľuďmi, ktorí sa cítia osamelí, smutní alebo majú dokonca pocit, že pre nich život stratil cenu. Vplyvom pandémie, ktorá priniesla stratu istôt, obmedzenie sociálnych kontaktov a množstvo rôznorodých obáv sa však počet ľudí, ktorí sa na nás obracajú neustále zvyšuje. Preto aby sa k našej podpore dostal naozaj každý, aby každý vedel, že #POMOCEXISTUJE, potrebujeme vašu pomoc.

Cenu jedného takéhoto rozhovoru, emailovania, či chatu sme vyčíslili na 20€.

Darovaním tejto sumy darujete ďalšiemu človeku v kríze našu odbornú prvú psychologickú pomoc a podporu. Tí najštedrejší z vás dostanú za odmenu limitovanú IPčkovskú vreckovku od slovenskej značky Noa Dizajn so sloganom Som tu keď sa ponosuješ. Pretože aj na to tu sme:)

Pre podporu rýchlo a ľahko klikajte tu:)
http://bit.ly/givingtuesdayIPcko 

Za každú vašu pomoc vopred ďakujeme a prajeme vám veľa síl, zdravia a prijemne prežitý sviatok štedrosti a dobrých skutkov:) 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App